Wat is er te doen bij u in de buurt?
  • Alle
  • 137
    Muziek
  • 384
    Evenement
  • 766
    Kunst, cultuur en musea
  • 66
    Cursussen-Workshops-Lezingen
  • 1860
    Activiteiten
  • 42
    Natuur
  • 34
    Sport
  • 46
    Zakelijk
  • 144
    Kerkberichten
  • 30
    Cultuur
  • 6
    Evenement
  • 11
     Kunst, cultuur en musea
  • 25
    Kerkdiensten

Zomerse Kunstroute Gorssel Eefde

zaterdag 29 augustus 11:00 t/m zondag 6 september 17:00 uur


12 Galeries en kunstenaars uit Gorssel en Eefde doen graag hun deuren open nu er gelukkig weer meer mogelijk is. Deelnemers zijn:

1. Eefde, Landgoed De Isselwaard – Mettrayweg 65:

a. Galerie Nikko: abstracte schilderkunst en fotografie, www.galerienikko.nl

b. Elly van der Graaf, zilversmid, www.naturebyelly.nl

c. Liesbet Optendrees, materieschilder, www.liesbet.biz

2. Gorssel - Molenweg 58:

a. Dorien Plaat, schilder, www.dorienplaat.nl,

b. Precious Works, edelsmid, Nicole van Heeswijk, www.preciousworks.nl

c. Judith Mulder, keramische kunst, www.ju-keramiek.nl

d. Ted Kahmann, emaille-objecten, tedkahmann@gmail.com

3. Atelier De School, kunstgalerie en antiek en brocante winkel. 7213 DA Nijverheidsplein 1, Gorssel

4. Roman Reisinger, fijnschilder, Nijverheidsplein 11, 7213 DA Gorssel, www.romanreisinger.nl

5. 7213 VT Gorssel, Boukelien Schenkels-Brinkman, portretschilder-brocante, Parallelweg 8, www.ateliergorssel.nl

6. 7213 TA Gorssel, De Schutterij 2, Agnes Oolthuis – Weelink, schilder (abstract olieverf), www.oolthuisweelink.wix.com/agnes-oolthuis

7. 7213 XT Gorssel, Lijsterweg 4, Peter van den Hoven, Ikon



Prijs: gratis
Website: http://www.galerienikko.nl



Correcties, vragen of aanvullingen?

Schilderij 'Rurale' Schilderij 'Rurale' ©Nikko

Nikko voor een kunstwerk Nikko voor een kunstwerk ©Nikko

Foto Travelsquare Foto Travelsquare ©Nikko

Schilderij '50 tinten grijs' Schilderij '50 tinten grijs' ©Nikko



locatie

Galerie Nikko
Mettrayweg 65
7211lc Eefde
0575472956