• Alle
  • 39
    Muziek
  • 30
    Activiteiten
  • 23
    Cultuur
  • 10
    Natuur
  • 2
    Evenement
  • 86
    Kerkberichten
  • 68
    Kerkdiensten
  • 41
    Kunst, cultuur en musea
  • 3
    Evenementen
  • 5
    Evenement
  • 9
    Cursussen-Workshops-Lezingen
  • 12
    Muziek
  • 2
    Plaatselijke activiteiten
  • 6
    Sport
  • 20
    Evenement

Bij Ankomm’n veiling schilderijen voor onze zonnnepanelen

zaterdag 26 november 2022 10:00 - 17:00 uur

Op 26 en 27 november, het laatste weekeinde van deze maand, veiling bij gastgalerij Ankomm’n van 12 schilderijen in prachtige lijsten uit de 19e en 20e eeuw. 50% van de opbrengst mag naar Ankomm’n om op korte termijn te investeren in de aanschaf van zonnepanelen. Hard nodig, zeker omdat Anita al onze taarten en lunchgerechten vers in eigen keuken bereidt, ondervinden wij ook aan de lijve de prijsexplosie van de energiekosten. Zaterdag de 26e is kijkdag van 10.00-17.00 uur en zondag de 27e vanaf 14.00 uur vindt de veiling plaats. Om de toeloop in goede banen te leiden graag aanmelden voor de kijkdag en/of voor de veiling via hans@ankommn.nl, of bel 06 - 16 592 571. Je ontvangt dan meer informatie. Ook kun je eerder tijdens de openingstijden bij Ankomm’n naar Hans vragen als je meer wilt weten; vr, za, zo, ma van 10.00 - 17.00 uur. Er is ook een boekje met afbeeldingen van de 12 schilderijen.

Reserveringsinformatie: hans@ankommn.nl, of telefonisch 06 16 529 5871
Website: http://www.ankommn.nl

Correcties, vragen of aanvullingen?

Berkenbos in sneeuw Berkenbos in sneeuw ©Hans Hendriks

Landschap met water en molen Landschap met water en molen ©Hans Hendriks

kerstsfeer, winkelende mensen kerstsfeer, winkelende mensen ©Hans Hendriks

replica van 'landschap met koeien' replica van 'landschap met koeien' ©Hans Hendriks

locatie

Gastgalerij Ankomm'n
Mentinkweg 5
7102GA Winterswijk

Route planner

Type uw postcode en druk op de knop om een persoonlijke routeplanning in een nieuw venster te openen.